Sakarya Araç yazılım ve Chip Tuning üzerine uzman kadrosuyla araç performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Opel Vivaro 2014 -> ... 1.9 DTI 100 Hp Araç Yazılım

Opel
Vivaro 1.9 DTI
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
100 hp > 135 hp
+70 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
100 hp
240 nm
Chip Tuning Sonrası
135 hp
+ %35
310 nm
+ %29
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Opel Vivaro model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 100 hp / 240 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Opel Vivaro araç yazılımı (Opel Vivaro Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 135 hp / 310 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Opel Vivaro Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Sakarya Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git